Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
ozdusk-logo-beyaz
X

BBottle Plastik Matara Mavi 650ml

200,00 

Kategoriler:
Ürün Özellikleri

WhatsApp Image 2022 11 07 at 19.34 PhotoRoom 2

Bbott’l 650 ml Plastik Matara, hayatın olağan akışı için ihtiyacınız olan su ihtiyacınızı gidermenin en iyi yollarından birisidir. Dayanıklılığı, hafifliği, şık ve estetik görselliği ile mükemmel suluk tercihlerinden birisi olabilecek bu harika ürün, uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleri ile göz kamaştırır.

Ozdusktermos, sizin için ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçerek, kullanım alanınıza göre en ideal termos, matara ve suluk modellerini sunar!

 

Bbott’l 650 ml Plastik Matara Özellikleri

Günümüzün en önemli sorunlarından birisi olan çevresel atıklar, doğaya, hayvanlara ve insanlara zararı ile herkesin bildiği konulardan birisidir. Özellikle tek kullanımlık plastik su şişelerinin kullanımını düşünürsek, sürdürülebilir kullanıma yönelik üretilen matara ve suluklar bugün bir kez daha önemli bir kullanım alanı oluşturuyor.

Bu harika ürün, yerli üretim olmasının yanı sıra, içeriğinde zararlı kimyasalları barındırmayan bir yapıda üretilmiştir.

 

Öne çıkan özellikleri;

 • BPA içermeyen sağlıklı materyallerden üretilmiştir.
 • Darbelere, kırılmaya ve düşmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.
 • 650 ml kapasitesi ile günlük kullanıma uygundur.
 • Softtouch teknolojisi sayesinde dış yüzeyinde yumaşak bir dokunma hissi verir.
 • -15 °C – +90°C arasındaki sıcaklıklarda sıvılar için kullanıma uygundur.
 • Fitalat ve toksik madde içermeyen materyal yapısı ile çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.
 • Çift kapak kilit sistemi sayesinde sırt çantasında güvenle taşınabilir
 • Özel kapak tasarımı için üretilen conta sayesinde %100 sızdırmazdır.
 • Şık, renkli ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. İçerken asla dökülmez.
 • Şık askı aparatı ile taşınması ve herhangi bir yere asılması oldukça kolaydır.
 • Okulda, doğa yürüyüşlerinde, avcılık faaliyetlerinde, sporda, piknikte, vb. dış mekan aktivitelerinde kullanıma uygundur.
 • Bbott’l 650 ml Plastik Matara Ürününü Neden Tercih Etmelisiniz?

Plastik suluk ürünleri, özellikle hafif, taşınabilir şişelere ihtiyaç duyan spor profesyonelleri, outdoor aktiviteleri severler, piknikçiler, bisikletçiler,
dağcılar arasında yaygın bir kullanıma sahiptir. Kolay taşınabilirliği ve hafif olması nedeniyle harika bir matara seçimi yapacak herkes için
Bbott’l 650 ml Plastik Matara, yerli üretim oluşu, zararlı kimyasallar içermeyen yapısı ve ergonomik şık tasarımı ile tercih etmeniz gereken
en iyi plastik suluklardan birisidir.

 

 

İşte yeniden kullanılabilir olan Bbott’l 650 ml Plastik Matara ürününü neden seçmeniz gerektiği ile ilgili birkaç harika fayda;

CO2 Salınımını Azaltır

Yeniden kullanılabilir bir su şişesi taşımanın en önemli faydalarından biri, iklim değişikliğinden sorumlu zararlı sera gazı olan
CO2‘yi azaltabilmesidir. Günde sadece bir veya iki şişe su içseniz bile, bir yıl boyunca yaklaşık 720 plastik su şişesine eşittir.
Sadece 1 kişinin yılda bıraktığı plastik atık miktarı ve salınım göz önüne alındığında neden Bbott’l 650 ml Plastik Matara
tercih etmeniz gerektiği hakkında harika bir detay!

 

Tasarruf Etmenizi Sağlar

Tüm bu tek kullanımlık su şişelerini satın almak ciddi bir maliyettir. İndirimli bir marka alsanız bile, her biri için yaklaşık 2-3 lira harcarsınız. Yıllık 720 şişe için yılda yaklaşık 1440 – 2160 lira harcamanız gerekecek. Yeryüzündeki en bol doğal kaynak! Makul fiyatlı bu harika ürün size bundan çok daha uygun bir fiyata mal olur.

 

Kimyasal Kirleticilerden Kaçınabilirsiniz

Tek kullanımlık su şişelerinin çoğu, ısı veya uzun süreli kullanımla yerinden çıkabilen ve suda serbestçe yüzebilen kanserojen bir kimyasal olan BPA’ları kullanan plastiklerden yapılır. Bir süre arabada plastik bir su şişesi bırakıp ısınmasına izin verdiyseniz ve daha sonra suda hoş olmayan bir tat fark ettiğinizi düşündüyseniz, bu kimyasal müdahalenin bir işaretidir. Asla ısınan tek kullanımlık plastik bir şişeden su içmeyin.

 

Kaliteyi Siz Kontrol Edin

Size ne tür bir su servis edildiğini asla bilemezsiniz. Bbott’l 650 ml Plastik Matara ürününüzü getirmenin faydalarından biri, yeniden doldurulabilir şişenize ne tür su gireceğini kontrol edebilmenizdir. Kendiniz filtreleyebilir, temiz ve saf olduğundan emin olabilirsiniz ya da size içmeniz için en lezzetli, en sağlıklı suyu verdiğini bildiğiniz bir su ile yeniden doldurabilirsiniz.

 

Daha Canlandırıcı

Tek kullanımlık plastik su şişelerinde ne zaman dolduruldu, ya da ne kadar bekledi ve zararlı kimyasal içeren şişesiyle ne kadar etkileşime girdi? Bu gibi sorular sağlığınız için sormanız gereken sorulardır. Bbott’l 650 ml Plastik Matara suyunuzun temizliğini ve dolumunu siz yapabilir, suyunuzun tazeliğini kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

Çevresel Zararı Azaltın: Sürdürülebilir Bir Dünya Mümkün

Dünya çapında şişeleme ve su taşıma eylemi, çevre için oldukça kötü sonuçlar doğuruyor. Kelimenin tam anlamıyla her yerde suyumuz var. Pompalamak, plastiğe doldurmak, bir kamyona yüklemek ve insanların hızlı bir şekilde içebilmesi için yüzlerce veya binlerce km uzağa yakıt yakmak karbondioksit ve diğer kirleticileri oluşturur, plastik şişe atığını artırır ve sonunda gerçek bir çevre zararına yol açar. Yeniden kullanılabilir suluk ile hem çevresel zarar için iyi bir adım atmış olur hem de birçok faydadan yararlanmış olursunuz.

Ozdusktermos, daha iyi bir çevre ve dünya için en iyi ürünlerin seçimini sizlerle buluşturur. Bbott’l 650 ml Plastik Matara, kullanım kolaylığı, ergonomik ve şık tasarımı ile aktivite severler ve suyunu yanında taşımayı seven herkes için mükemmel bir seçimdir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.