Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
ozdusk-logo-beyaz
X
Özelleştirilmiş Termos Markanız OZDUSK
Şirketinizi tanıtmanın en iyi yollarından biri müşterilerinize termos promosyon göndermektir.
Kurumsal Satış

Kurumsal Termoslar – Markanız İçin Özelleştirilmiş

Şirketinizi tanıtmanın en iyi yollarından biri müşterilerinize termos promosyon göndermektir. Personeli en mutlu edecek hediyelerden biri yine termostan geçer. Uzun süre kullanılır, sağlamdır, herkesin ihtiyacı olan bir üründür. Bunların en güzeli de kaliteli termosların üzerinde FİRMANIZIN LOGOSUNUN lazerle ya da UV baskı ile basılacak olmasıdır. Dilerseniz özeli isim ya yazılabilir. Kurumsal Satış ürünleri koli bazında yapılmaktadır. Bu kolide ürününe göre değişmekle birlikte 20 ile 50 ürün arası bulunmaktadır.

Termos: Müthiş Bir Promosyon Fikri

Kurumsal termos; Defter, kâğıt ya da kalem gibi promosyon ürünler 2 yan faktör yüzünden zararlıdır. Öncelikle bu ürünlerin tüketimi, doğaya zarar vermek anlamına gelir ve olabildiğince az tüketilmeleri daha uygundur. Promosyon denilince bu tüketim; onlar, yüzler, binler ve hatta on binler olabilir. Dolayısıyla bu tip ürünlerin yerine, sağlam ve kalıcı ürünler kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

İkincil yan faktör ise şudur: Defter biter, kâğıt biter, kalem tükenir. Ama üzerinde markanızın logosu veya sloganı olan bir termos; yıllarca sağlam yapısını koruyacak, şıklığı, kalitesi ve özelleştirilmiş olması sayesinde müşterilerinizin vazgeçilmez ögelerinden biri olacaktır.

Kurumsal termos, üstelik estetik bir termosu her yere taşıyabilirsiniz. Ki bu da müşterilerinizin her gittikleri noktada bilinçli ya da bilinçsiz olarak sizin tanıtımınızı yapacak olmaları anlamına gelir. Bunun yanında unutulmamanızı da sağlayacaktır. Çünkü sürekli kullanılmaya devam eden bir termos ya da matara ile her daim müşterinizin önünde olabilirsiniz.

Kâğıt ya da takvim gibi her şirketin tercih ettiği basit yöntemlere son verin! Basitleştirilmiş promosyonlarla kendi reklamınızı çekmeceye koydurup unutturmak yerine hem şık hem de kullanışlı bir OZDUSK Kurumsal termos ile kendi markanızı öne çıkartın!

kurumsal termos

Termos: Personel İçin Müthiş Bir Hediye

Bayramlarda, yılbaşlarında ya da işlerin iyiye gittiği her yeni günde; personelinizi şımartmak ve motive etmek isteyebilirsiniz. Personel motivasyonunu artırmanın en özel yolu ise daha özel bir termos veya matara hediyesidir. Ofis çalışanlarından fabrika işçilerine ya da genel müdürünüzden diğer hizmetlilerinize kadar her çalışanınızın hayran kalacağı, eşitlikçi bir hediye fikri kulağa nasıl geliyor?

Üstelik OZDUSK farkı ile satın alacağınız tüm termoslara, personelinizin isimlerini tek tek yazabiliriz. Ya da şirket logonuzu ve yahut sloganınızı yazarak, şirkete olan bağlılıklarını arttırmanıza yardımcı olabiliriz.

Kendi Markalı Ürünlerinizi Satın

Kahve zinciriniz mi var? Ya da belki petrol ofisi sahibisiniz? Bar mı işletiyorsunuz? Belediye kurumu musunuz? Spor salonunuz da olabilir…

Aslında müşterilerinizin sizin değerli markanızı satın alacağını düşünüyorsanız; termoslara markanızı basarak hem kendi tanıtımınızı yapabilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

Üstelik OZDUSK kurumsal termos olarak bizler; termos ya da bardaklarımızı istediğiniz forma sokabilir, yalnızca size özel yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Siz de perakende satıcı firma olabilirsiniz. Tüm ürünleri üretmek ya da ithal etmek çok kolay olmayabilir ama termos ve bardaklarınız için çözüm ortağınız OZDUSK TERMOS olabilir.

OZDUSK hangi konularda çözüm ortağınız olabilir?

Kurumsal termos, matara ihtiyaçlarınızın yanında paslanmaz çelik ve bakır gibi metaller ile bardak, sürahi, kap tedariki de sağlayabilmektedir. Geleneksel bakır ürünlerinin yanı sıra Moskow Mule, Martini gibi modern ürünleri de tarafınıza tedarik edebilmekteyiz.

Hatta OZDUSK’ı bir terzi gibi düşünebilirsiniz: Sektörünüze, size özel hayalinize ve tüm isteklerinize en uygun olan ürünleri bulup tedarikini sağlayabiliriz. Çünkü OZDUSK esnek, modern ve akılcı bir yapıya sahiptir!

Logonuzun Bulunduğu
Paslanmaz Çelik Bardaklar
Özelleştirilmiş
Bardaklar
Özelleştirilmiş
Termoslar
OZDUSK; çalışanlarınız, müşterileriniz, bayiileriniz için sıra dışı ve şık kurumsal hediye seçenekleri sunuyor. Kurumsal, size ve markanıza özel, markanızın rengini ve logosunu taşıyan şirketiniz için ayrıcalıklı ürünlere %25 indirim fırsatıyla sahip olmak için bize hemen ulaşın!
REFERANSLARIMIZ