Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
ozdusk-logo-beyaz
X

OZDUSK Protein Shaker Paslanmaz Çelik Çift Duvarlı 600ml

Yüksek kaliteli termos şişemiz harika bir yol arkadaşıdır.

Şişe kompakt, hafif ve sızdırmazdır. Bu nedenle spor, yürüyüş, fitness vb. gibi çeşitli aktiviteler için mükemmeldir.
Ama aynı zamanda iş, üniversite veya okula giderken yanınızda götürmeye de uygundur.

Hem sıcak hem de soğuk tutar

Kışın havaların buz gibi olduğu zamanlarda termos şişemiz çay, kahve gibi içeceklerinizi
uzun süre sıcak tutacaktır. Yazın sıcak havalarda termos ile içeceklerinizi soğuk tutabilirsiniz.
Nerede olursanız olun ve ne yapıyorsanız yapın

(1 müşteri değerlendirmesi)

400,00 

Ürün Özellikleri

OZDUSK Protein Shaker sıkıca kapanan ve sızdırmayan bir kapakla birlikte gelir, böylece içeceğinizin dökülmesinden veya kabın kendisinin kırılmasından endişe etmeden her yere götürebilirsiniz. Diğer bir deyişle bu ürün outdoor ortamlar için biçilmiş kaftandır.

Spor salonuna gittiğinizde yanınıza OZDUSK Paslanmaz Çelik Protein Shaker almayı unutmayın! Bu kullanışlı şişe, antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Paslanmaz çelik gövde, en sevdiğiniz toz ve su karışımını karıştırmak için sağlam ve dayanıklı bir kap sağlar. Sızdırmaz kapak, ne kadar salladığınızın veya ne kadar salladığınızın önemi yok, içeceğinizin içeride kalmasını sağlar.

 

Protein Shaker Kullanmanın Faydalar

OZDUSK Protein Shaker kullanmanın birçok faydası vardır. Protein shaker, günlük protein dozunuzu almanın kolay bir yoludur ve öğün yerine geçmek için harikadır. Protein içecekleri genellikle vücut geliştiriciler tarafından kullanılır çünkü rahat ve hareket halindeyken içilmesi kolaydır. Kalori alımınızı artırmaya çalışırken öğün yerine veya öğünlere ek olarak kullanılabilirler.

OZDUSK Protein Shaker, sıvı, toz veya her ikisini birden tutan bir kaptır. Tozların karıştırılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
OZDUSK Protein Shaker, kas kütlesi kazanmak ve kilo vermek isteyenler arasında popülerdir. Protein karışımları ayrıca egzersiz
yapan kişiler tarafından antrenmanlarından hızlı bir şekilde verim almalarına yardımcı olmak için kullanılır.

 

Karışımınızı Kolay Bir Biçimde Hazırlayın

Protein shaker kullanmanın temel faydası, toz proteinli içeceğinizi su veya süt ile herhangi bir ekstra alet veya hazırlık süresi
gerektirmeden temiz bir şekilde karıştırmanızı kolaylaştırmasıdır. Bu, birkaç saniye boyunca çalkaladıktan sonra fincanınızın
dibine sıkışmış toz kümeleri konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir!

 

OZDUSK Protein Shaker

OZDUSK Paslanmaz Çelik Protein Shaker kullanımı kolaydır, temizlenmesi kolaydır ve size uzun süre dayanır. Kullanışlı boyutu,
spor salonuna veya hareket halindeyken hızlıca bir şeyler içmek isteyebileceğiniz başka bir yere yanınızda taşımayı kolaylaştırır.

OZDUSK Protein Shaker malzeme eklemeyi kolaylaştıran geniş bir ağız açıklığına sahiptir. Kapak sıkıca vidalanır, bu nedenle bu
shaker ile ek kapağa gerek yoktur. Ayrıca uzun vadede dayanıklılık sunduğu için paslanmaz çelik shaker fiyat açısından birçok
avantajla birlikte gelir.

 

OZDUSK Paslanmaz Çelik Shaker Mekanizması

OZDUSK 600ml Shaker’ın sahip olduğu paslanmaz çelik yapı, çalkalayıcının dayanıklı olmasını ve diğer metal veya plastik türleri gibi paslanmamasını sağlar. Bu protein shaker, en sevdiğiniz içeceği veya yemek yerine koyma sallamanızı tutmayı ve sallamayı kolaylaştıran ergonomik bir tutamağa sahiptir. Kapakta ayrıca yerleşik bir süzgeç bulunur, böylece içeceklerinizde oluşabilecek topaklardan kolayca kurtulabilirsiniz.

İki parçalı yapı, bu ürünün bugün piyasadaki diğer çalkalayıcıların çoğundan daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Temizlemesi kolay ve bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu nedenle yeni bir protein çalkalayıcıya ihtiyacınız varsa veya sadece yeni bir şey istiyorsanız, bu kesinlikle denemeye değer!

 

Ozdusk Protein Shaker

Ozdusk Protein Shaker paslanmaz çelikten yapılmıştır, yani uzun süre dayanır ve kolay kırılmaz. Bu, spor salonunda ve hareket halindeyken kullanım için harika hale getirir. Shaker, protein tozunu karıştırmak ve sallamak için mükemmel kılan sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. Kapak ayrıca damlatmayan bir contaya sahiptir, bu nedenle içeceğinizin herhangi bir yere dökülmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
Ozdusk protein shaker kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken protein tozunuzu ve suyunuzu ekleyip çalkalamak ve içmek. Ozdusk protein shaker her yere götürülebilir. Hatta hareket halindeyken yanınıza alabilirsiniz! Bu, evde veya spor salonunda olmasanız bile ihtiyacınız olan proteini almanızı sağlar.
GRI2691 1024x1024 PhotoRoom 1

OZDUSK Protein Shaker Paslanmaz Çelik Çift Duvarlı 600ml için 1 değerlendirme

  1. Cumali Huy

    Matara olarak kullanmak üzere almıştım. Çok uzun süre olmasa da suyu soğuk tutabiliyor. Benim beklentimi karşıladı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.