Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
ozdusk-logo-beyaz
X

SSS

Ürünler

Ozdusk ürünleri neyden yapılır? BPA veya diğer zararlı toksinler içeriyorlar mı?

Ozdusk markalı ürünler sürdürülebilir olduğu kadar güvenlidir de. Sadece gıda sınıfı paslanmaz çelik ve zararlı toksinler içermeyen BPA içermeyen malzemeler kullanıyoruz.

Avrupa pazarı için malzemelerimiz REACH VE LFGB uyumludur. Amerika Birleşik Devletleri pazarı için malzemelerimiz FDA tarafından onaylanmıştır. Malzemelerimizin insan sağlığı ve çevre için güvenli olduğu bu şekilde onaylanmıştır.

Ürünleriniz nerede üretiliyor?

Ozdusk’ta, sadece etik üretime saygı duyan fabrikalarla ortaklık yapıyoruz. Ürünlerimiz Çin’de üretilirken, kullandığımız deriler Türkiye’de üretiliyor. Tasarımdan yaratıma, üretimden nihai ürüne kadar, topluluklar ve dünya çapında olumlu bir etki yaratmak için sürdürülebilir standartları koruyoruz.

Şişeleriniz sızdırmaz, buğu geçirmez ve paslanmaz mı?

Hayatı dolu dolu yaşadığınızı biliyoruz – dünyayı keşfederken, çalışırken ve hareket halindeyken içecek içmek ve yemek yemek artık mümkün! Bu nedenle, aktif yaşam tarzınıza uygun ürünlere ihtiyacınız olduğunu da biliyoruz.

Ürünlerimizin çoğu sızdırmaz, ter geçirmez ve pasa dayanıklıdır. Dayanıklı, sürdürülebilir malzemelerden yapılmışlardır ve seyahat dostudurlar. Ürünlerimizle ilgili özel ayrıntılar için lütfen ürün açıklamalarına göz atın.

Ozdusk şişemi uçakta yanıma alabilir miyim?

Seyahat ederken susuz kalmamak çok önemlidir! Ozdusk termos su şişenizi veya bardağınızı boş olduğu sürece uçakta yanınıza alabilirsiniz. Havayolu kuralları, 100 ml’den büyükse şişelerin boş olması gerektiğini belirtir.

Şişemi, bardağımı veya termosumu soğuk içeceklerin yanı sıra sıcak içecekler için de kullanabilir miyim?

Soğuk bir sabahta sıcak bir kahveyle, bir yaz gününde ise buz gibi suyla tazelenmek… Bardaklarımızın birkaçı hariç çoğu Ozdusk ürününü sıcak ve soğuk içecekler için de kullanabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen ürün açıklamalarına göz atın.

Ozdusk ürünümü buzdolabına, dondurucuya, bulaşık makinesine veya mikrodalgaya koyabilir miyim?

Sürdürülebilir çözümlerin pratik ve çok yönlü olması gerektiğine inanıyoruz. Tüm Ozdusk ürünleri buzdolabı ve dondurucuya güvenle konulabilir. Paslanmaz çelik ürünlerimiz, şişelerimiz ve bardaklarımız da bulaşık makinesi dostudur.

İçeriğin düzensiz bir şekilde ısınmasına neden olacağından ve ayrıca cihazınıza zarar verebileceğinden, ürününüzü mikrodalgaya koymanızı önermiyoruz.

Ozdusk ürünümün bakımını nasıl yapabilirim?

Sağlık ve hijyen sizin için önemli, ancak yoğun bir programınız da var! Bu nedenle temizliği kolay ürünlere ihtiyacınız var. Tüm Ozdusk paslanmaz çelik termoslar, şişeler ve bardaklar bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak lütfen deri kılıflı ürünlerimizi bulaşık makinesinde yıkamayınız.

Ozdusk ürünleri ayrıca ılık, sabunlu suda elde de yıkanabilir. Özellikle pipetli bardağımız söz konusu olduğunda, daha etkili temizlik için bir şişe fırçası kullanılabilir. Ozdusk ürününüzü ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra yıkamayı unutmayın.

Ödeme

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Kolay ve güvenli bir sipariş deneyimi sağlamak için bir dizi güvenli ödeme seçeneği sunuyoruz. Şu anda PayPal, Klarna ve Stripe ile ödeme kabul ediyoruz. Güvenli bir sipariş için tercih ettiğiniz ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Sipariş vermek için hesap oluşturmam gerekiyor mu?

Misafir olarak sipariş verebilirsiniz, ancak hesap oluşturmanın birçok avantajı var! Ozdusk’a kaydolarak indirimlere, ürün lansmanı haberlerine ve en son blog gönderilerimize özel erişim elde edersiniz.

Kargo

Dünyanın her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Herkesin ürünlerimizden keyif almasını ve sürdürülebilir bir geleceğe adım atmasını istiyoruz. Avrupa ülkelerine sadece ozdusk.com’dan gönderim yapıyoruz. Türkiye’deki müşterilerimiz ozdusktermos.com’den, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterilerimiz ise ozdusk.com’dan sipariş verebilirler.

Kargo ücreti nedir?

Sevkiyat maliyetleri, sipariş ettiğiniz ürünlerin sayısına ve türüne ve sevkiyat varış noktanıza göre değişir. Mevcut gönderim seçeneklerini ve maliyetlerini ödeme sırasında göreceksiniz.

Siparişimin gelmesi ne kadar sürer?

Siparişinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için güvenilir kargo şirketleriyle çalışıyoruz. Salı ve perşembe günleri paketler depomuzdan toplanır. Siparişiniz buna göre gönderilecektir.

Örneğin, Cuma günü sipariş verirseniz, siparişiniz ertesi Salı günü gönderilecektir. Çarşamba günü sipariş verirseniz, siparişiniz ertesi gün (Perşembe) gönderilecektir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi almak için sabırsızlandığını biliyoruz! Siparişiniz gönderildikten sonra, size bir takip numarası içeren bir onay e – postası göndereceğiz. Size özel takip numaranızı buraya veya kargo şirketinin web sitesine girerek siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişim gelmedi veya siparişim hasarlı geldi. Ne yapabilirim?

Sipariş teslimatlarını titizlikte yürütmekteyiz. Amacımız, her siparişin hızlı, güvenli ve mükemmel durumda tarafınıza ulaşmasını sağlamaktır.

Siparişinizi teslim alamamanız halinde, çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Paketinizin durumunu tespit etmek için kargo şirketiyle iletişime geçeceğiz. Paketinizin kaybolması halinde, tarafınıza yenisi gönderilecektir.

Siparişiniz hasarlı olarak gelirse, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, hasarlı ürünler tarafımızca değiştirilecektir.