Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
ozdusk-logo-beyaz
X

Teslimat ve İade Politikası

Son güncellenme: 12/10/2022

Satın aldığınız için teşekkür ederiz. Satın alma işleminizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen tamamen memnun kalmazsanız, ürünü aldıktan sonra 14 gün içinde, yalnızca tam bir geri ödeme için bize iade edebilirsiniz. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

İadeler

Tüm iadeler, satın alma tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde postalanmalıdır. İade edilen tüm ürünler, tüm orijinal etiketler ve etiketler eklenmiş olarak yeni ve kullanılmamış durumda olmalıdır.

İADE SÜRECİ

Bir ürünü iade etmek için lütfen müşteri hizmetlerine info@ozdusktermos.com adresinden e-posta göndererek Ürün İade İzni (RMA) numarası alın. Bir RMA numarası aldıktan sonra, ürünü orijinal ambalajına güvenli bir şekilde yerleştirin ve satın alma belgenizi de ekleyin ve iadenizi aşağıdaki adrese postalayın:

İade Adresi:

OZDUSK DIŞ TİCARET MEDYA LİMİTED ŞİRKETİ

ÇERKEŞLİ MAH. İMES OSB CADDE:4 NO:8 DİLOVASI KOCAELİ

Lütfen tüm iade nakliye ücretlerinden sorumlu olduğunuzu unutmayın. İadenizi postalamak için izlenebilir bir yöntem kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İADELER

İadenizi aldıktan ve öğenizin durumunu inceledikten sonra iadenizi işleme koyacağız. Lütfen iadenizi işleme koymak için öğenizin alınmasından itibaren en az on beş (15) gün bekleyin. Geri ödemelerin kredi kartı şirketinize bağlı olarak kredi kartı ekstrenizde görünmesi 1-2 fatura döngüsü sürebilir. İadeniz işlendiğinde sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

İSTİSNALAR

Arızalı veya hasarlı ürünler için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçerek iade veya değişim talebinde bulunun.

SORULAR

İade politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize şu adresten ulaşın: info@ozdusktermos.com